Rynkiem docelowym dla firmy SAUNALAND jest cała Polska, dlatego świadczymy nasze usługi zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Warszawa to tylko jeden z punktów, gdzie dzięki naszym klientom mogły zagościć sauny zaprojektowane i wykonane przez nasz wykwalifikowany zespół fachowców. W naszej dotychczasowej historii działalności obsługiwaliśmy już zarówno klientów prywatnych, jak i firmowych ze stolicy Polski, za każdym razem zapewniając Państwu najwyższy poziom usług oraz pełną satysfakcję. Nasze sauny doczekały się wielu pozytywnych opinii oraz bogatej kolekcji referencji – wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Sauny Warszawa – oferta

Odpowiedzialni za poziom relaksu naszych klientów z Warszawy korzystamy z materiałów, urządzeń i akcesoriów z najwyższej półki (Harvia Oy oraz Tylo) pochodzących ze Szwecji i Finlandii. Dzięki temu możemy obecnie wykonać dla Państwa:

  • sauny suche,
  • sauny mokre,
  • projekty korzystające z technologi światła podczerwonego,
  • łaźnie parowe.

Dopełnieniem naszej oferty jest wzornictwo każdej z naszych realizacji, które sprawia, że funkcjonalność sauny otrzymuje także liczne walory estetyczne dopasowane do stylu wystroju wnętrza. Do współpracy zachęcamy nie tylko klientów indywidualnych, ale hotele, obiekty rekreacyjne czy ośrodki wypoczynkowe – nasze sauny to doskonały przykład uczciwej ceny, profesjonalnej realizacji i kompleksowego wsparcia klienta od momentu projektu, aż po czynności serwisowe.