Wieloletnia działalność firmy SAUNALAND na polskim rynku oraz wiele pozytywnych opinii pozwoliły nam na znaczne poszerzenie oferty oraz zakresu działania, które obejmuje dziś cały teren naszego kraju. Działamy między innymi w Katowicach, gdzie zrealizowaliśmy dotychczas wiele zleceń zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla placówek publicznych, jak hotele, pensjonaty czy baseny. Współpraca ta zaowocował również otrzymaniem wielu referencji, co bardzo nas cieszy i motywuje do dalszej pracy.

Sauny Katowice – realizacja budowy i kompleksowa obsługa

Nasze sauny projektujemy, budujemy i serwisujemy jedynie w oparciu o wysokiej jakości materiały i urządzenia fińskich i szwedzkich producentów. Możemy wznieść je od podstaw lub przystosować do tego celu jedno z wybranych przez Państwa pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie najpopularniejsze rodzaje saun, które nasz wykwalifikowany personel może przenieść do realiów każdego domu jednorodzinnego. Zawsze dbamy o to by nasze sauny oprócz doskonałej jakości wyróżniały się także wyglądem oraz spełniały wszystkie wymagania naszych Klientów.

Jeśli szukają państwo firmy, która jest w stanie podjąć się budowy sauny parowej, suchej czy na podczerwień, to jest to właściwy adres. Chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie, wytłumaczymy zasady działania naszych produktów oraz przeprowadzimy szkolenie w zakresie ich obsługi. Dzięki nam każdy Klient będzie mógł się zrelaksować, kiedy tylko poczuje taką potrzebę.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia!

Close Menu