Nasza firma SAUNALAND działa na teranie całej Polski, a więc także i w Poznaniu. Przez cały okres naszej działalności wielokrotnie mieliśmy już okazję pracować dla Klientów ze stolicy Wielkopolski, co potwierdzają zgromadzone przez nas referencje.

Kontaktując się z nami otrzymują Państwo dostęp do wysokiej jakości sprzętu i materiałów, których na co dzień używamy do budowy sauny (również przystosowując do tego całe pomieszczenia). Nasze realizacje znajdują się obecnie nie tylko w domach prywatnych, ale także w wielu hotelach, ośrodkach wypoczynkowych oraz obiektach o przeznaczeniu rekreacyjnym (baseny) czy sportowym.

Sauny Poznań – projekt, montaż, serwis

Wszystkie zbudowane przez nas sauny korzystają z doskonałej jakości podzespołów, do których dostęp zapewnia nam ścisła współpraca z fińskimi oraz szwedzkimi producentami urządzeń i akcesoriów w tej kategorii. Zajmujemy się również profesjonalnym projektowaniem instalacji do saun wszystkich typów (suchej, mokrej oraz na podczerwień).

Nasz zespół składa się wyłącznie ze specjalistów, którzy na każdym etapie gotowi są służyć Państwu radą oraz potrafią udzielić wyczerpujących informacji na temat każdego elementu swojej pracy. Nasi klienci z Poznania mogą ponadto liczyć z naszej strony na kompleksową obsługę jeśli chodzi o serwis oraz zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne do saun.

Zapraszamy do kontaktu!